Kniha návštěv

Datum 26.10.2010
Vložil Izabela
Titulek Vikend v Koncinach

Naprosto uzasna chalupa - pocinaje serioznim jednanim pana majitele (k tomu jasne a prehledne podminky). Samotna chalupa je skvele zarizena, je v ni teplicko o pohodli, no a k tomu tresnicka na dortu v podobe sauny. Vybaveni je prvotridni, k tomu "samoobsluha" v podobe plnych polic - staci hodit nejake drobne do prasatka a o obcerstveni je postarano :-)
Kazdy rok volime jinou chalupu, ale asi prisel cas to zmenit a navstevovat Konciny pravidelne :-)

Datum 26.01.2010
Vložil P. Kabourková
Titulek teambuilding

Děkujeme velmi za krásný víkend strávený v této úžasné malebné chaloupce. Našli jsme skvělé zázemí pro stmelení pracovního kolektivu 15 lidí. Doufám, že tato naše návštěva Končin nebyla poslední, byli jsme nadmíru spokojeni!!

Datum 13.10.2009
Vložil SDH Jesenný
Titulek zavírání studánek 2009

Závěr letošní soutěžní sezony jsme se rozhodli zakončit na nějaké chatě či chalupě, hledali jsme na netu dlouho, ale nepřebrali jsme. Našli jsme si tuto úžasnou chatu! Krásně zařízená, výborná kachlová kamna, naprosto dokonalá sauna a potok. Prožili jsme zde krásný víkend s kamarády, na který hned tak nikdo z nás nezapomeneme.
Děkujeme a věříme, že to nebyla naše poslední návštěva.

Datum 08.10.2009
Vložil Michal Huml
Titulek Poslavatební veselice říjen 2009

Na chalupě v Končinách jsme začátkem října 2009 strávili víkend s kamarády a oslavili s nimi náš vstup do manželství. Pobyt byl skvělý, v roubence je skvělé posezení, spousta her a příjemné teplo u kamen:-) Využili jsme i saunu, což bylo super.
Komunikace a domluva s panem majitelem také fungovala dobře.
Vřele doporučujeme, i návštěvu historického mlýna.

Datum 26.01.2009
Vložil iveta.n
Titulek Silvestr 2008

Již druhým rokem jsme se super partou prožili týden okolo SILVESTRA v Končinách.Chalupa nás naprosto očarovala.Jezdíme 3x do roka a pokaždé nás dostane,co všechno pod šikovnýma rukama DOMÁCÍCH zase zkrásnělo.Letos nás naprosto dostala sauna!!!Dopoledne lyžovačka-doporučuji koupit celodenní permice a po poledni výhodně prodat-odpoledne běžky okolo Rezku a večer sauna.Pivo i víno pak chutná jako med...a jako bonus do usínání zurčí potůček.Relax jako v pohádce!

 

Kontakt

Chalupa Končiny

chalupakonciny@gmail.com

Končiny 70, Buřany, 512 43 Jablonec nad Jizerou

+420 732 368037
Facebook Chalupa Končiny

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode